Hakkımızda

EVRAN İNŞAAT

Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, ilk olarak inşaat ve gayrimenkul işlerinde faaliyet göstermiştir. Bu işlerin yanı sıra yetkili sigorta acentesi işlerinde de faaliyette bulunmuştur ve devam ediyor.

Firmamız 2011 yılında ilk büyük projesi olan Evran Rezidans inşaatına başlamasıyla inşaat işlerinde ciddi bir bütçe ayırmaya başlamıştır.

Evran İnşaat  toplamda 7 ana iş faaliyeti yürütmektedir. Bu sebeplerden dolayı piyasada hem tanınmış hemde güvenirliğini kazanmıştır.

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak , değer yaratma  esaslı kurumsal yapımız , müşteri  memnuniyeti  stratejimiz;  Rekabetçi ve piyasaya yön  veren  büyüme potansiyelimiz ile değerlerimizi  yönetmek.

VİZYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, müşteri isteklerini  daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal l ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen firmalardan olmak.  Faaliyette bulunduğu ve bulunacağı sektörlerde başarısı ile örnek alınacak firma olmak.

EVRAN İNŞAAT

Faaliyetlerimiz

7
FAALİYET ALANLARI
23
NİTELİKLİ ÇALIŞANLAR
932
MUTLU MÜŞTERİLER

ALA CAFE
Restaurant

CRATOS
Spa-Fitness-Hamam

WİNSOLAR ENERJİ A.Ş.
Güneş Enerji Sistemleri

EVRAN SİGORTA
Sigorta Hizmetleri

PROJELER
Tamamlanan-Devam Eden

EMLAK SHOP
Satılık-Kiralık